VİZYONUMUZ

Şehrimizde örnek iş ve yaşam alanları üreten bu özelliği ile sürekli öncelikli tercih edilen bir kurum haline gelmek, sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKALARIMIZ
  • Paydaşların dengeli memnuniyetini sağlayarak gelişmek ve inşaat-işletme sektöründe devamlılığın simgesi olmak
  • Taahhütlerimizle, hizmetlerimizle ve ürünlerimizle müşteri beklentilerini aşan ürün ve hizmet sunmak
  • Hizmette sürekliliği sağlamak için devamlı büyümek, büyümek için yatırım yapmak, yatırım yapmak için kaynak yaratmak
  • Çalışanlarımızla ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde karşılıklı faydaya dayanan bir anlayışla çalışmak
  • Gelişme ve büyüme için bilimsel yöntemler uygulayarak ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli iyileşme sağlamak
Image
İKRA YÜKSEL İnşaat olarak 2011 yıldan beri modern yaşam alanları inşaa ediyoruz.. Amacımız, sadece inşaat yapmak değil, kültürel yapımıza uygun yaşam alanları ile şehrimizin geleceğine yatırım yapmaktır.

İnşaa ettiğimiz her yaşam alanında kalite, konfor ve sağlamlığı ön planda tutuyoruz. İnanıyoruz ki bu sektörde hizmet etmek sadece inşaat yapmak değil! müşteriye önem vermek, üretilen projelerde istek ve beklentileri karşılayacak nitelikte binalar inşaa etmek, kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermemektir.

Biz İKRA YÜKSEL İnşaat olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmak üzere tasarlanmış yaşam alanları inşaa etmeye; kalite, estetik ve işlevsellik bağlamında birebir örtüşen güvenli evler yapmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin mutluluğu, bizim başarımızdır.

İKRA YÜKSEL İNŞAAT